3 Quartos Novissima Regiao Da Vila A 10 Min Centro
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
3 Quartos Novissima Regiao Da Vila A 10 Min Centro Foz do Iguaçu appartement ligt binnen 7 minuten loopafstand van Catedral Diocesana Nossa Senhora de Guadalupe en bevat privé-autoparkeren voor degenen die met de auto reizen. Binnen 3 km afstand van dit appartement vindt u de Omar Ibn Al-Chattab-moskee.
Foz do Iguaçu Country Club is bereikbaar binnen 6 km.
Als gasten verblijven in 3 Quartos Novissima Regiao Da Vila A 10 Min Centro appartement, hebben ze toegang tot een balkon, een zitruimte en een woonkamer voorzien van airconditioning. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en badlakens in dit 2-badkamer appartement.
Om uw comfort te verhogen, heeft deze accommodatie een complete keuken met een koelkast en keukengerei.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van 3 Quartos Novissima Regiao Da Vila A 10 Min Centro appartement.
Als gasten bij 3 Quartos Novissima Regiao Da Vila A 10 Min Centro appartement verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Foz do Iguaçu bezoeken, Catedral Diocesana Nossa Senhora de Guadalupe (550 m) en het Ecomuseum van Itaipú, gelegen op 15 minuten rijden. - ❓
Beschikt 3 Quartos Novissima Regiao Da Vila A 10 Min Centro appartement over parkeergelegenheid?
3 Quartos Novissima Regiao Da Vila A 10 Min Centro appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar 3 Quartos Novissima Regiao Da Vila A 10 Min Centro appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij 3 Quartos Novissima Regiao Da Vila A 10 Min Centro appartement.